ΠΟΑ

Παρουσιάζοντας κακό πρόσωπο στο πρώτο ημίχρονο και ανεβάζοντας στροφές στην επανάληψη, ο ΠΟΑ επικράτησε με 3-2 του Γιούχτα σε φιλική αναμέτρηση στο Ατσαλένιο.

Ο Μανώλης Σουτζής είδε την ομάδα του να πελαγοδρομεί αμυντικά στην αρχή του αγώνα, δεχόμενη δύο γκολ από τους Ζανελάρη, Καστελλιανάκη. Οι φωνές στην ανάπαυλα έπιασαν τόπο και με τέρματα των Μπουτσάκη, Τριανταφύλλου, Παπαδομιχελάκη, ο ΠΟΑ πήρε τη νίκη με 3-2.

Το επόμενο φιλικό για τους «πράσινους» είναι με τον Ζαρό το ερχόμενο Σάββατο.

ΠΟΑ: Ματαλλιωτάκης, Χαμαλάκης, Φραγκιαδάκης, Τζανής, Παπαδομιχελάκης, Τοπάλι, Χαρίτος, Πατινιώτης, Ντάμπος, Τριανταφύλλου, Ρουμπάκης. Αγωνίστηκαν και οι: Καρβελάς, Βρεττός, Γιαλυτάκης Γ., Γιαλιτάκης Ι., Λέλεκας, Ντραγκότι, Ξυλούρης, Εκχόσου, Μπουτσάκης.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ: Καλομοίρης, Κασσωτάκης Μ., Παχάκης, Σεληνιωτάκης, Νικηφόρος, Κεφαλούκος, Μαυρομάτης, Μανουσάκης, Ανωγειανάκης, Καστελλιανάκης, Ζανελάρης. Έπαιξαν και οι: Μηλιαράκης, Ψυλλάκης, Κόκκινος, Κασσωτάκης Κ., Κορνηλάκης.